Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ile kosztuje wynajęcie firmy ochroniarskiej do ochrony domu?

Witam, zamierzamy się z mężem budować poza granicami miasta. Martwię się trochę o bezpieczeństwo, bo w okolicy często kogoś okradają. Czy wiecie ile może kosztować ochrona domu? Czy poza miastem to się w ogóle opłaca? Czy czas dojazdu nie będzie zbyt duży?
tagi: ochrona, firma ochroniarska
dodane 4491 dni temu   |   przez: Maja
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Koszt ochrony domu można podzielić na dwie składowe:

1. Koszt instalacji systemu alarmowego - możesz to zrobić samodzielnie, wynająć ekipę lub od razu wynająć firmę ochroniarską. Koszt centralki, 8-10 czujników i robocizny to 1500-2500 zł.

2. Miesięczny abonament w firmie ochroniarskiej - koszt ochrony zależy od wykupionego pakietu i uprawnień ochroniarzy. Na przykład możesz mieć wykupione jedynie przyjazdy pod furtkę, a możesz też dać uprawnienia do wejścia na posesję. Koszt ochrony domu waha się od 50 zł do 100, a nawet 150 zł.
dodane 4490 dni temu   |   przez: Gostek
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
koszt ochrony zależy też od tego, co ma się na nią składać i co z mężem wybierzecie. Mieszkam pod miastem i też korzystam z usług firmy, w moim przypadku Juwentus. Wziąłem ich jak jeszcze trwała budowa, bo tyle się słyszy o kradzieży materiałów budowlanych, że wolałem spać spokojnie. Teraz dom już jest wykończony. Zakładali mi alarm i czujniki od dymu, zalania i gazu. Na razie jestem zadowolony, więc mogę polecić
dodane 4171 dni temu   |   przez: fachowiec
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Maja w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ile kosztuje wynajęcie firmy ochroniarskiej do ochrony domu?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie