Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy do jednej posesji można założyć dwa przyłącza prądu?

Na działce mam obecnie jeden dom z przyłączem jednofazowym. Na tej samej działce chciałbym postawić drugi dom z oddzielnym licznikiem. Czy w elektrowni dostanę pozwolenie na dwa przyłącza prądu?
tagi: przyłącze prądu,
dodane 4349 dni temu   |   przez: Bolek77
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Z tego co wiem (dowiadywałem się w PGE), to na jednej posesji, gdy dostępny jest jeden numer, nie ma możliwości montowania dwóch przyłączy. Rozwiązaniem Twojego problemu będzie w takim przypadku rozdział instalacji na dwa liczniki już za przyłączem.

Zapewne będziesz musiał też wnioskować o wymianę istniejącego przyłącza na trójfazowe i zwiększenie mocy, która pokryje oba domy.
dodane 4349 dni temu   |   przez: Ned
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Bolek77 w kategorii Instalacje wewnętrzne na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy do jednej posesji można założyć dwa przyłącza prądu?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Instalacje wewnętrzne lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie