Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ile kosztuje ogrzewanie kominkiem? Czy się opłaca?

Chciałbym wykorzystywać kominek głównie jesienią i zimą, w czasie, gdy piec jeszcze nie chodzi, a noce są zimne. Jakie może być zużycie drewna na takie dogrzewanie domu i ile to drewno może kosztować, zakładając, że nie mam znajomego w leśniczówce. Aha, planuję zainstalować kominek z powietrznym rozprowadzaniem ciepła.
tagi: kominek, koszt ogrzewania, koszt drewna, ogrzewanie kominkiem
dodane 4348 dni temu   |   przez: Robert
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam nie ma nic tańszego od drzewa.
sezon grzewczy może kosztować od 2000 do 3000. Jest to uwarunkowane kubaturą mieszkania. Grubości izolacji termicznej na budynku. Oczywiście od systemy pracy wkładu. System nawiewowy czy może z płaszczem wodnym. Więcej korzyści wypływa z płaszcza wodnego. Może ogrzać wnętrza wszystkich pokoi, posadzki i wodę bieżącą.

Zapraszam do lektury http://budujemy-bob.blogspot.com/.

Pozdrawiam gorąco.

Tomasz
dodane 4277 dni temu   |   przez: 31Tomasz31
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
zgadzam się z przedmówcą, ogrzewanie kominkowe jest bardzo opłacalne, szczególnie na niedużych metrażach, do 100m2 jest po prostu idealny, przy większych powierzchniach już trzeba trochę kombinować już z płaszczem wodnym lub innymi metodami ale tak czy siak opłaca się a do tego estetycznie wygląda wspaniale
dodane 4238 dni temu   |   przez: janek123
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia materiały izolacyjne na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Robert w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ile kosztuje ogrzewanie kominkiem? Czy się opłaca?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie