Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak najlepiej ocieplić,uszczelnić okna drewniane w mieszkaniu?

Witajcie. Mam takie pytanie. Mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu, w którym są stare okna drewniane. Są bardzo nieszczelne i przepuszczają bardzo dużo zimna. Na szczelinach normalnie czuć zimny wiatr wpadający do mieszkania. W jaki sposób można niedrogo ocieplić takie okna? Mieszkanie nie jest nasze, więc nie chcemy inwestować w bardziej zaawansowane systemy, tym bardziej nie chcemy wymieniać okien na nowe. Z góry dziękuję za porady.
tagi: okna, uszczelnienie okien, okna drewniane
dodane 4424 dni temu   |   przez: Bugs
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najlepszy rozwiązaniem będą w tej sytuacji uszczelki. Kup takie, które mają otwór w środku, wtedy one same się układają w oknie.
dodane 3928 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Bugs w kategorii Izolacje domu na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak najlepiej ocieplić,uszczelnić okna drewniane w mieszkaniu?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Izolacje domu lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie