Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jaka powinna być szerokość garażu jednostanowiskowego?

Jaka powinna być szerokość garażu, żeby móc komfortowo z niego korzystać? Czy w takim garażu da się też trzymać na przykład rowery, kosiarkę i inne rupiecie?
tagi: garaż
dodane 4415 dni temu   |   przez: Marek_81
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Z doświadczenia wiem, że garaż zawsze będzie za mały :) Kosiarki i narzędzi raczej nie uda Ci się zmieścić w standardowych garażach jednostanowiskowych, które są w projektach gotowych. W takich przypadkach lepiej zbudować oddzielną szopkę niż poszerzać garaż (większe koszty projektu i budowy). Rowery czy sprzęt narciarski zawsze możesz podwiesić na ścianach pod sufitem.

Jeżeli garaż ma starczyć na samo auto, to wystarczy że zerkniesz ile szerokości mają zazwyczaj samochody i dodasz z 1 m na wysiadanie. 3,5 metra zazwyczaj powinno wystarczyć.
dodane 4414 dni temu   |   przez: Magister Tomas
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Marek_81 w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jaka powinna być szerokość garażu jednostanowiskowego?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie