Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy warto robić gładź z fakturą na ścianie?

Witam, czy ktoś z Państwa robił może strukturę na ścianach używając do tego gładzi Cekol-C45? Został mi worek po remoncie, no i tak się zastanawiam, czy się nada do tej pracy? Chcę zrobić wzór czesany, więc muszę położyć ten Cekol dość grubą warstwą, czy to będzie się trzymać, nie skruszy się? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
tagi: cekol, struktura,
dodane 4290 dni temu   |   przez: natala33
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Rób spokojnie! Cekol C-45 to dobra gładź, nie będzie się nic kruszyć. Tylko najpierw wyczyść dobrze ścianę, jeżeli masz starą farbę, która odchodzi łatwo, to ją zeskrob, potem przeciągnij ścianę gruntem. Myślę, że łatwiej będzie Ci robić ten wzór z kimś, bo cekol szybko zasycha i możesz mieć problem z ewentualnym poprawieniem błędów, a tak w dwie osoby to pójdzie sprawniej.
dodane 4285 dni temu   |   przez: Marecki
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam! Można zrobić gładki tynk, o grubszej fakturze bym nie zalecał bo spęka. Jeśli chodzi o tynk czesany o ile o tym myślę ( w studiu farb "para" pod nazwą "ares") to najłatwiej jest go wykonać z tynku gipsowego!!!
dodane 4281 dni temu   |   przez: elmarc
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Dodam jeszcze, że struktura na ścianie po latach staje się mocno zabrudzona, druga rzecz jest taka, ze przed kolejnym szpachlowaniem trzeba bedzie raczej skuć.
dodane 4258 dni temu   |   przez: Dec
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia tynkowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika natala33 w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy warto robić gładź z fakturą na ścianie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie