Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy budowa domowego basenu wymaga pozwolenia?

tagi: budowa basenu, pozwolenie
dodane 3445 dni temu   |   przez: Martyna
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Basen o powierzchni do 30 metrów kwadratowych nie wymaga pozwolenia. Wystarczy zgłosić zamiar rozpoczęcia budowy do starostwa i jeżeli nie będzie sprzeciwu to w ciągu 30 dni od dnia zgłoszenia można rozpocząć budowę.
dodane 3445 dni temu   |   przez: Magister Tomas
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zgadzam się z kolegą wyżej.

A co do samego basenu to mogę polecić Ci fajną firmę specjalizującą się w tego typu pracach. U mnie budową basenu zajmowała się firma NARO. Fachowa robota, wszystko tak jak powinno być. Panowie bardzo mili. Szybki montaż. Poza tym firma posiada wszystkie atesty. Nowe metody budowy, ze zwracaniem szczególnej uwagi na ekologię. Także z czystym sumieniem mogę Ci ją jak i wszystkim innym polecić. Możesz wejść na ich stronę internetową i poczytać co i jak. Tutaj masz adres: szamba-baseny.com.pl
dodane 2953 dni temu   |   przez: Seba
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Martyna w kategorii Ogród na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy budowa domowego basenu wymaga pozwolenia?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogród lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie