Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Problem z piecem gazowym, który co jakiś czas "wybucha"

Witam Od trzech lat mieszkam w nowym domu. Ogrzewam go piecem gazowym vaillant. Od pewnego czasu pojawiły się problemy, a mianowicie zdarza się, że piec bardzo głośno "wybucha" po czym w kotłowni jest swąd spalenizny. Przewody kominowe zostały sprawdzone przez kominiarza i są ok. Wezwałem również serwis od pieca i również wszystko jest w porządku, Zasugerowano mi, że powodem może być zła wentylacja? Co powinienem teraz zrobić? Proszę o poradę. Pozdrawiam
tagi: RAM, piec gazowy
dodane 4370 dni temu   |   przez: RAM
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zrobić większe otwory kominowe.
dodane 3928 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Mi to wygląda na zanieczyszczone dysze, ale skoro serwis stwierdził, ze wszystko w porządku to sytuacja jest co najmniej dziwna.
dodane 3928 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika RAM w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Problem z piecem gazowym, który co jakiś czas "wybucha", weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie