Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Sposoby na wilgoć w domu i osuszenie ścian

Macie jakieś sposby na wilgoć? Mimo ocieplenia domu, wysuszenia ścian, różnych środków nadal powraca u mnie w domu;/
tagi: wilgoć, osuszanie ścian
dodane 4202 dni temu   |   przez: aleksandi
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
2 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Przede wszystkim należy zlokalizować przyczynę zawilgocenia ściany (należy odnaleźć źródło wody) i zlikwidować je.

Przyczyn powstawania wilgoci jest wiele.

Wilgoć może dostawać się poprzez szczeliny w ścianie i w takiej sytuacji należy najpierw dokładnie osuszyć ścianę, a następnie usunąć powstałe uszkodzenie.

Coraz częstszą jednak przyczyną powstawania wilgoci, zwłaszcza w bardzo szczelnych, docieplonych budynkach, w których zamontowane są tzw. plastikowe okna, jest brak lub bardzo ograniczona wentylacja pomieszczeń. W takiej sytuacji dochodzi do skraplania się pary wodnej na ścianie i jej zawilgotnienia. Rozwiązaniem jest zadbanie o dodatkowe pobudzenie cyrkulacji powietrza. Egzamin zdają czasowo uruchamiane małe grzejniki z nawiewem lub wentylatory. Nie wystarczy jednak krótkotrwałe, ograniczone w czasie wentylowanie, a regularne wymienianie powietrza w danym pomieszczeniu.
dodane 4166 dni temu   |   przez: PanWaldek
 
+ -
1 1
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Specjalizujemy się w technologii związanej z osuszaniem budynków. Naszą ambicją i celem jest utrzymanie się na europejskim poziomie jakości w zakresie stosowanych technik.
Naszą preferencyjną działalnością jest osuszanie i izolacja przeciwwilgociowa. Wykonujemy również drenaże, odgrzybianie, zabezpieczanie budynków, pomiary wilgotności na terenie Warszawy i okolic oraz całego kraju.
Doświadczenie w dziedzinie osuszania i izolacji przeciwwilgociowych oraz drenaży zdobywamy od ponad 4 lat. Mimo niezbyt długiej działalności, opanowaliśmy metody do najmniejszego szczegółu i wciąż doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności. Wykonując nasze prace stosujemy zaawansowane technologie przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.
Aby lepiej i skutecznej sprostać wymaganiom Klientów w zakresie wykonywanych usług, szukamy nowych i sprawdzonych dostawców materiałów oraz poznajemy i wdrażamy nowe technologie.

Dla KMB Projekt każda praca jest tak samo ważna i dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązania, służąc radą i swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt:
tel.kom: 510 767 041
email: biuro@kmb-projekt.pl
dodane 4133 dni temu   |   przez: KMB projekt
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika aleksandi w kategorii Naprawy domowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Sposoby na wilgoć w domu i osuszenie ścian, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Naprawy domowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie