Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy opłaca się kupować kocioł dwupaleniskowy (na ekogroszek i węgiel)?

Witajcie, zamierzam niedługo kupić kocioł na ekogroszek i zauważyłem, że są też dostępne na rynku kotły dwupaleniskowe - oferujące możliwość spalania zarówno ekogroszku (z podajnikiem), jak i węgla czy drewna. Czy takie kotły się opłacają? W sumie nie planuję grzania drewnem czy węglem, ale w przyszłości może się okazać, że akurat będę miał dostęp do drzewa, czy tańszego węgla. Jak uważacie? Z góry dziękuję za odpowiedzi
tagi: kocioł dwupaleniskowy, ekogroszek, węgiel
dodane 4155 dni temu   |   przez: Rama
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (4):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Wydaję mi się że się opłaca.W moim przypadku mam kocioł Zębca i jak są cieplejsze dni w sezonie grzewczym to palę drzewem a jak jest bardzo zimno to palę węglem który jest bardziej kaloryczny.
dodane 4146 dni temu   |   przez: przem
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
ja kupowałem piec na eko groszek w Kordas Heating Systems, wszystkie modele możecie obejrzeć tu http://www.kordas-heating.pl/sztoker-kociol-na-ekogroszek/ , ja po zamontowaniu kotła na ekogroszek polecam go wszystkim - jest wygodny w użytkowaniu i dużo taniej wychodzi niż tradycyjne ogrzewanie
dodane 3597 dni temu   |   przez: Emill01
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Szczerze mówiąc my też mamy kocioł Zębca. Zerknij sobie u nich na stronie - mają świetnie opisane specyfikacje i na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim wymaganiom.
dodane 4124 dni temu   |   przez: AgatA
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Wszystko zależy jakiej firmy jest kocioł. Jak wspomnieli moi poprzednicy Zębiec jest dobrą firmą cieszącą się renomą i warto właśnie zastanowić się nad wyborem kotła właśnie tej firmy.
dodane 4034 dni temu   |   przez: bossman
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia piece i kotły grzewcze CO na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Rama w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy opłaca się kupować kocioł dwupaleniskowy (na ekogroszek i węgiel)?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie