Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy warto samemu malować mieszkanie / dom?

Czy warto samemu pomalować mieszkanie/dom, czy lepiej skorzystać z profesjonalnej ekipy? Jak malować, by nie było zacieków i by nie wyglądało, że ściana jest pomalowana krzywo?
tagi: ściana, malowanie
dodane 4265 dni temu   |   przez: Stanisław
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
ściany należy malować z góry na dół, natomiast sufity od strony okna. Raz przy razie. Nie dopuszczalne jest mazanie wałkiem w tym samym miejscu kilka razy. Drugą wartwę gdyby pierwsza nie pokryła nanosi po wyschnięciu. Producenci zazwyczaj podają to na opakowaniach, jednak ja drugi raz maluję zawsze na drugi dzień, chyba że mam jakąś pilną sprawę, jednak staram się trzymać tej zasady.
dodane 3928 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Stanisław w kategorii Zrób to sam na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy warto samemu malować mieszkanie / dom?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Zrób to sam lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie