Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ile kosztuje robocizna wykonania ścian i stropów?

Cze. Dostałem ostatnio wycenę budowy domu od znajomego budowlańca. Generalnie jestem zdecydowany na jego usługi (pracuje ze szwagrem), chciałem tylko upewnić się, że nie weźmie za drogo. Mam projekt domu 180 m kw z poddaszem użytkowym. Sporo załamań, strop żelbet, pustak Max kładziony w poprzek (22 szt na metr). Gość wyliczył 21 tysięcy złotych za ściany, schody, kominy, strop i kolanka na górze. czy to dużo czy mało?
tagi: robocizna, ściany, stropy, koszt
dodane 4265 dni temu   |   przez: Gieniu
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Rozumiem, że ściana jest jednowarstwowa, tak? Myślę, że to nie jest dużo. Ja za ściany i stropy zapłaciłem ekipie 16 tysięcy. Ale miałem dużo mniejszy i bardzo prosty dom.
dodane 4263 dni temu   |   przez: Mirek
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Wiesz, wszystko zalezy od jakości prefabrykatów. Ja wziąłem z Konbetu, i zapłaciłem mniej niż się spodziewałem, bo inwestując w stropy schodzi ci z robocizny i wylewki. Ale jak kupujesz tańsze to nie wiem jak jest.
dodane 4260 dni temu   |   przez: renew
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia wylewki betonowe i podłogowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Gieniu w kategorii Ściany i stropy na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ile kosztuje robocizna wykonania ścian i stropów?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ściany i stropy lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie