Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Plac zabaw dla dzieci - budować, czy kupić ?

Witam. Niedawno przeprowadziłem się na wieś i chciałem zrobić dzieciom taki mini plac zabaw. Niestety żadna złota rączka ze mnie nie jest i tutaj zastanawiam się co zrobić. Znalazłem takie fajne place zabaw http://www.mebleogrodowe.gama-vista.pl/Place-zabaw-Jungle-Gym]Jungle-Gym w rozsądnych cenach. Tutaj kieruję pytanie do tych co już coś takiego robili. Ciężka to praca ? Ile mniej więcej kosztują materiały i schodzi na tym robocizny ?
tagi: plac zabaw
dodane 4263 dni temu   |   przez: quicktime
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Szanowny Panie,
przy tego typu montażu NIEZBĘDNE są atesty bezpieczeństwa. Klient rzadko może je zapewnić, znaczy się prócz certyfikatu złożyć tak plac zabaw, by nie było później wypadku.
Zajmujemy się montażem od dawna i stosujemy sprawdzone rozwiązania. Tego rodzaju place są składane z wielu desek, wieloelementowe, dlatego proponujemy firmowy montaż.
Przy okazji polecam nasze place:
www.woodlit.pl
dodane 4254 dni temu   |   przez: lietuvas
 
+ -
2 1
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jeżeli nie masz doświadczenia przy Tworzeniu drewnianych konstrukcji zdecydowanie sugerowałbym skorzystać z gotowych rozwiązań, jakich jest bardzo dużo na naszym rynku. Na pewno zaoszczędzisz sporo czasu, a urządzenia będą bezpieczne (przy zakupie należy zwrócić uwagę, czy kupowany sprzęt posiada atesty, certyfikaty bezpieczeństwa). Proponowałbym poszperać trochę w Internecie, ciekawych propozycji zarówno spełniających oczekiwania finansowe, jak i funkcjonalne co do samego placu zabaw jest wiele, przede wszystkim jednak należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dzieci, które korzystały będą z zakupionego sprzętu. Tym bardziej biorąc ten aspekt pod uwagę odradzałbym przygotowanie takiego placu samemu, chyba, że chodzi o samą piaskownicę ;-)

Wracając do istoty pytania, mam doświadczenie z przygotowaniem huśtawki dla dwóch osób i piaskownicy. Wykonanie takiego właśnie zestawu zajęło mi około 6h. Do tego należy doliczyć czas niezbędny na planowanie, projektowanie i zakup materiałów. Koszt to około 400zł, ale jest już sprawa bardzo indywidualna bo zależna od tego w jakiej cenie uda Ci się zakupić materiały niezbędne do budowy zestawu i co ważne, w jakiej kwocie zorganizujesz ich transport.
dodane 4254 dni temu   |   przez: PanWaldek
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Polecam portal o placach zabaw z adresami do firm zajmujących się tematem:

www.e-placezabaw.pl
dodane 4215 dni temu   |   przez: nemeczek22
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia akcesoria ogrodowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika quicktime w kategorii Zrób to sam na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Plac zabaw dla dzieci - budować, czy kupić ? , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Zrób to sam lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie