Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

W jaki sposób usunąć fundament o głębokości 1m pod ogrodzenie?

W jaki najszybszy sposób można samemu (bez konieczności korzystania z pomocy firm zewnętrznych) usunąć fundament wykonany pod ogrodzenie? Fundament ma około 1m głębokości, jest twardy, jak skała, a całkowita jego długość, to około 30m. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
tagi: fundament, ogrodzenie
dodane 4120 dni temu   |   przez: wejnar
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najlepiej jest podkopać fundament po obu stronach na taką głębokość na jaką jest wykopany, następnie nalezy ponacinać fundament na mniejsze kawałki szlifierką diamentow, następnym krokiem bedzie wypożyczenie młotu wyburzeniowego, wypożyczając go na 2 dni powinienes dostać upust, następnie skuwaj kawałek po kawałku, najpierw mocując wczesniej pocięte kawałki liną żeby ci póżniej łatwie było ci je wyciągać. Życze miłej pracy Pozdrawiam
dodane 3990 dni temu   |   przez: http://ogrodzeniapanelowe.blogspot.com/
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia ogrodzenia na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika wejnar w kategorii Zrób to sam na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego W jaki sposób usunąć fundament o głębokości 1m pod ogrodzenie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Zrób to sam lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie