Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy muszę starać się o pozwolenie na budowę chcąc postawić na działce blaszany (przenośny) garaż?

Myślałem, żeby na działce postawić sobie garaż - przenośny. Nie wiem tylko czy muszę wystąpić o pozwolenie na budowę. Ktoś coś wie w tym temacie?
tagi: garaż przenośny, pozwolenie na budowę
dodane 4178 dni temu   |   przez: sławek
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Musisz. Taki garaż podlega obowiązkowi uzyskania pozwolenia na budowę i nie ma też żadnego znaczenia, że garaż jest przenośny i nie będzie trwale połączony z gruntem. Co prawda ustawa – Prawo budowlane nie wymaga pozwolenia na budowę tzw. obiektów tymczasowych - ale one jednak muszą spełniać dwa warunki: muszą być niepołączone trwale z gruntem i być przewidziane do rozbiórki. Pozdrawiam.
dodane 4176 dni temu   |   przez: wojaczek
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika sławek w kategorii Formalności i prawo na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy muszę starać się o pozwolenie na budowę chcąc postawić na działce blaszany (przenośny) garaż?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Formalności i prawo lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie