Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy warto instalować piorunochron i ile coś takiego może kosztować?

Mam mały parterowy dom, mieszkam w okolicy dość zalesionej i się waham czy zakładać. Nie wiecie jaki może być koszt instalacji + robocizny?
tagi: piorunochron
dodane 4174 dni temu   |   przez: Grzegorz
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
NA twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiał , sam byłem światkiem ile piorun może sprawdź szkód . Dlatego może cena nie przyciąga i myślisz po co ale warto być spokojniejszym :)

dodane 3432 dni temu   |   przez: luk33
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Nie ma nad czym się zastanawiać. Bezpieczeństwo domowników jest najważniejsze, dlatego warto zainstalować piorunochron. Fachowcy zajmą się wszystkim, a Twoja rodzina będzie mogła spać spokojnie, nawet podczas burzy.
dodane 3365 dni temu   |   przez: Zyta
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Hej. Nie masz się co wahać. Musisz pamiętać, że nie ma reguły, w który budynek uderzy piorun. W moim przypadku fachowcy zawołali sobie ponad 1500 zł (instalacja + robocizna). Ale fachowo wykonana instalacja musi kosztować bo to wcale nie jest taka prosta sprawa (składa się ze zwojów przyjmujących ewentualne uderzenie, przewodów odprowadzających, przewodów łączących zwody z przewodami uziemiającymi, przewodów uziemiających i tzw. "uziomów", które odprowadzają ładunek elektryczny do ziemi).


dodane 4172 dni temu   |   przez: ToMiś
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Grzegorz w kategorii Instalacje wewnętrzne na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy warto instalować piorunochron i ile coś takiego może kosztować?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Instalacje wewnętrzne lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie