Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Fatuch z blachy na krawędzi dachu?

Po ociepleniu budynku po stronie północnej dach pokryty blachą zlicował mi się z płaszczyzną ściany (brak "kapinosa"). Efektem tego jest spływająca po ścianie woda podczas deszczu i zielenienie ściany..Budynek wysoki ze stromym dachem. Kombinuję zaradzić temu we własnym zakresie bo stać mnie na nie wiele i w związku z tym pytanie ?czy dostępne są na rynku odpowiednio wyprofilowane blachy,żeby je umocować na krawędzi dachy i proszę o kilka praktycznych porad.
tagi: dach
dodane 3983 dni temu   |   przez: shein
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
możesz kupić blaszane parapety a najlepiej zlecić wygięcie jakiemuś dekarzowi
dodane 3903 dni temu   |   przez: drab
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
ja myślę, że bezpieczniej dac fachowcom zarobić a samemu spokojnie spać. Duże doświadczenie i swietne podjescie ma MArtpol ( http://martpol.net.pl ) z Lwówka. wykonali prace łacznie z dociepleniem, mamy tez gwarancje na wykonane prace i ni e martwie się czy bedzie zimno, czy bedzie ciekło. ,
dodane 2394 dni temu   |   przez: kamkam
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia dachy i pokrycia dachowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika shein w kategorii Dachy i pokrycia dachowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Fatuch z blachy na krawędzi dachu?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Dachy i pokrycia dachowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie