Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy warto korzystać z kompleksowych usług aranżacji i wykończenia wnętrz?

Coraz popularniejsze staje się,szczególnie w dużych miastach, korzystanie z kompleksowej usługi aranżacji i wykończenia wnętrz. takich firm dobrych na rynku jest dobrych zaledwie kilka (mi polecono decoroom). Jak sądzicie warto z tego typu usługi korzystać? Jakie sa plusy i minusy?
tagi: projekt, wykończenie wnętrz
dodane 3973 dni temu   |   przez: kwieczko
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Pewnie, że tak. Na stronce vox możesz uzyskać taka poradę. Na pewno ci się przyda :)
dodane 3809 dni temu   |   przez: pinki
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Plusy to niewątpliwie znajomość rynku i jakości produktów, doświadczenie pozwalające uniknąć często powtarzanych błędów, znajomość najnowszych technik, rozwiązań i materiałów. Innymi słowy projektanci wiedzą gdzie i co warto kupić bo jest dobre. Wiedzą gdzie kupić taniej. Wiedzą, które pomysły świetnie wyglądające w zamyśle są niepraktyczne itp.
Minusy to oczywiście koszt usługi , ale on się zwraca bo nie musimy potem np. wymieniać płytek bo popękały po 2 tygodniach itp.
Minusem może być oczywiście wybór złego projektanta bo on może wszystko zepsuć. Przed rozpoczęciem współpracy trzeba sprawdzić portfolio, rekomendacje lub najlepiej umówić się na wizytę na jakiejś wcześniejszej realizacji.
dodane 3879 dni temu   |   przez: Locus Art
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia architektura i projektowanie wnętrz na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
Zobacz też galerię zdjęć projektów wnętrz na serwisie inspireMe.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kwieczko w kategorii Aranżacje wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy warto korzystać z kompleksowych usług aranżacji i wykończenia wnętrz?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Aranżacje wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie