Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak mam zmiejszyć połysk polakierowanej podłogi?

Polakierowałem podłogę lakierem dającym mocny połysk i niestety wyszło za bardzo błyszcząco. Może wiecie jak mógłbym sobie z tym poradzić?
tagi: lakierowanie podlogi
dodane 4084 dni temu   |   przez: perfekcjonista
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zasięgnij wiedzy czy ten Twój lakier (którym jest pomalowana podłoga) występuje w wersji połysk i półmat. Jak tak, to możesz uzyskać obniżenie połysku przez zmieszanie 2 opakowań lakieru z połyskiem i 1 opakowania półmatowego. Podłogę musisz trochę przeszlifować, odkurzyć, przetrzeć, potem polakierować 2 warstwami tej "mieszanki" lakierowej.
dodane 4083 dni temu   |   przez: blondbond
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Odpowiedź jest prosta. Należy wykonać matowienie podłogi i nałożyć jeszcze jedną warstwę lakieru w wersji półmat lub mat. Nie zalecam mieszania lakierów, ponieważ efekt tak wykonanego lakierowania jest trudny do przewidzenia
dodane 3291 dni temu   |   przez: budomaxparkiety
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia parkiety i podłogi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika perfekcjonista w kategorii Zrób to sam na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak mam zmiejszyć połysk polakierowanej podłogi?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Zrób to sam lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie