Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak szybko pomalować 700m2, pistolet?agregat?

Witam, będę remontował dom od środka i wałkiem czy pędzlem to raczej dużo pracy mnie czeka..A może pistoletem albo agregatem? Mam w mieście wypozyczalnię takiego sprzętu i chętnie bym skorzystał aby ułatwić sobie pracę, ale nie mam doświadczenia w malowaniu pistoletem.Potrzebuję poradę czy malował ktoś może pistoletem albo agregatem malarskim? Proszę o opinie w tym temacie.
tagi: malowanie, agregat malarski, pistolet malarski, remont
dodane 4042 dni temu   |   przez: tofi
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Właśnie skończyłem malowanie :) Zdecydowałem się na wypożyczenie agregatu z painttech.pl. Tam mi doradzili urządzenie wagnera PP 117, rewelka. Praca poszła sprawnie, potrzebowałem chwili aby się wprawić,ale potem to już czysta przyjemność, polecam i służę radą w razie co.
dodane 4011 dni temu   |   przez: tofi
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia malowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika tofi w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak szybko pomalować 700m2, pistolet?agregat?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie