Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jaki kupić wąż do prysznica?

Ciągle pęka mi wąż od prysznica. Kupowałam metalowe, plastikowe, tanie, drogie i średnio co dwa lata mam ten sam problem.
tagi: wąż do prysznica
dodane 3540 dni temu   |   przez: marta
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Dokładnie wąż musi być swobodny i nie naprężony. Zbrojone są najlepsze, te plastikowe to słabizna, jak piszesz że wytrzymał 2 lata to i tak sporo.
dodane 3438 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najlepsze są chyba węże które są "zbrojone" siatką metalową. Nie chodzi tu o zewnętrzne chromowane pokrycie metalowe, ale siatkę zatopioną wewnątrz tworzywa. Zwykłe węże z chromowaną obudową można naprawić wystarczy rozebrać końcówkę a najczęściej pękają właśnie tam. Co do częstotliwości pękania to może są za krótkie. Naprężony wąż pęka szczególnie, gdy temperatura w łazience często się zmienia.
dodane 3539 dni temu   |   przez: xsenia
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Proponuję Ci deszczowca. Na sufit, wtedy wąż jest zbędny, naścienny bądź na ramieniu. Takie ramiona mają solidną konstrukcję i na pewno Ci się to nie rozleci. Sama miałam problem z wężem i chyba przez 10 lat wymieniałam co 2/3 lata. Zamontowałam deszczowca plus jest tam wmontowany wąż prysznicowy. Wprawdzie prawie w ogóle go nie używam, bo korzystam z deszczowca. Ale zawsze jest w razie w, już 3 rok i nic się z nim nie dzieje:)
dodane 2586 dni temu   |   przez: Aliayh
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia naprawa sprzętu na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika marta w kategorii Instalacje wewnętrzne na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jaki kupić wąż do prysznica?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Instalacje wewnętrzne lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie