Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Z czego najlepiej zrobić podjazd?

Kąt nachylenia podjazdu około 30 %. Nie wiem co najlepiej położyć, bo czasem musi wjechać samochód ciężarowy sam i płyty chodnikowe pękają, a trylinki strasznie „tańcują”. W zimie, aż strach jechać.
tagi: podjazd
dodane 3916 dni temu   |   przez: bohdan
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będą tak zwane płyty jumbo. W zimie byle śnieg ich nie oblodzi na tyle by się samochód ślizgał. Jak porosną trawą nie będą się przesuwać nawet jak po nich płyną małe strumyczki. Do tego są ciężkie i zbrojone więc bardzo wytrzymałe. Nie ma siły by je nawet załadowany ciężarowy połamał. Można je za grosze kupić z odzysku.

dodane 3915 dni temu   |   przez: joml
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Według mnie kostka brukowa i to zdecydowanie. Zobacz może Bruk Poznański od Pozbruk. Piękny model o dużej wytrzymałości.
dodane 2279 dni temu   |   przez: Wieslaww11
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika bohdan w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Z czego najlepiej zrobić podjazd?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie