Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Co to jest zbrojenie dwukierunkowe?

WITAM co to jest zbrojenie dwukierunkowe i jak ono wygląda????? czy to może jest siatka która idzie w jedna i druga stronę grubości tego drutu?? prosze o pilna pomoc z góry dzikuje
tagi: zbrojenie dwukierunkowe
dodane 3911 dni temu   |   przez: kuba
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Dotyczy projektowania płyt żelbetowych. "Prostokątne" płyty można projektować pomijając ich szerokości, rozpatruje się wydzielone pasmo, dla którego oblicza się zbrojenie. Na kierunku prostopadłym umieszcza się zbrojenie tzw. rozdzielcze. "Kwadratowe" płyty należy projektować (wyliczać zbrojenie) w obu kierunkach, dodatkowe zbrojenie umieszcza się w narożach.
Proszę zwrócić uwagę, że użyłem cudzysłowów, chodzi mi o przybliżone wyjaśnienie, dokładne wyjaśnienie proporcji znajdziesz w normach i literaturze.
Radzę zwrócić się do projektanta.
dodane 3910 dni temu   |   przez: adam50
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia architektura i projektowanie wnętrz na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kuba w kategorii Ściany i stropy na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Co to jest zbrojenie dwukierunkowe?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ściany i stropy lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie