Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Tynk tradycyjny cementowo wapienny z piaskiem kwarcowym

Witam, przymierzam sie do tynkowania pomieszczeń w moim nowo wybudowanym domu ( budunek stoi juz 2 lata ;) ) nie mogę sie zdecydować jaki tynk wybrać bo miałem paru fachowców zachwalających swoje tynki. Ja skłaniałbym sie do tynku tradycyjnego z końcową warstwą z piasku kwarcowego, podobno efekt końcowy jest rewelacyjny ( tzn. wychodzi bardzo gładko i można malować ). Chciałbym aby mi ktoś doradził kto ewentualnie spotkał sie z takim tynkiem lub jeśli ktoś też nim tynkował. Czy w ogóle warto zrobić taki tynk ? Pozdrawiam
tagi: tynk tradycyjny cementowo wapienny piasek kwarcowy
dodane 3857 dni temu   |   przez: saldi
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tynki tradycyjne cementowo- wapienne z końcową warstwą z piasku kwarcowego są bardzo dobrym rozwiązaniem. Zastosowanie tej technologii pozwala na uzyskanie ciekawego efektu końcowego. Dużo jednak zależy tutaj od fachowców, którzy będą wykonywać tynkowanie i od samego sposobu wykonania. Dlatego też, przed powierzeniem prac danej ekipie, polecam obejrzeć wykonane przez nią wcześniej wykończenia referencyjne.
dodane 3731 dni temu   |   przez: e-Rzecznik Śnieżka
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia malowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika saldi w kategorii Tynki i wylewki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Tynk tradycyjny cementowo wapienny z piaskiem kwarcowym, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Tynki i wylewki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie