Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Utwardzenie podłogi w starej kamiennicy

Witam mam rebus z podłogą w starej kamienicy... mianowicie chodzi o wygłuszenie docieplenie i utwardzenie podłogi. Podłoga składa się, jadąc od góry ( płyta wiórowa ,deski,belki stropowe, po miedzy nimi \"polepa\" i znowu deski) dalej nie zrywałem bo bałem się ,że wpadnę do sąsiada. tak więc od deski sąsiada do mojej deski jest 10 cm oczywiście jeśli wybierzemy \" polepę\" z miedzy belek stropowych... i tu pytanie chciałbym zrobić wylewkę albo coś takiego żeby wygłuszyć sąsiada z dołu i docieplić i przy tym zrobić ją twardą jak kamień żeby mi meble nie tańczyły jak będę skakał po mieszkaniu. Bo aktualnie jak wejdę do mieszkania to wszystkie meble się odzywają łącznie z talerzami w kuchni.. tak że chodzenie po takim mieszkaniu cicho jest praktycznie niemożliwe i dlatego chce usztywnić podłogę i przygotować ją do paneli podłogowych a w kuchni pod kafelki... pomóżcie jak to zrobić ....i jakich materiałów użyć.. a może lepiej opłaca się wziąść firme budowlaną???
tagi: podgłoga drewniana w kamienicy i wylewki
dodane 3853 dni temu   |   przez: robsongkw
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (0):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

Na to pytanie nie została udzielona jeszcze żadna odpowiedź.

Bądź pierwszy »
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia wylewki betonowe i podłogowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika robsongkw w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Utwardzenie podłogi w starej kamiennicy, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie