Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Dziura w ścianie z pustaka. Jak ją załatać?

Jak w tytule moim problemem jest no właśnie dziura kiedyś załatana przez tatę i jak widać (mam zdjęcie tylko nie wiem jak je tu wstawić) przy ściąganiu farb z ściany uwydaczniła się w całej okazałości sama odskrobałam tą ścianę i jeszcze czekają mnie kolejne , no ale do rzeczy nie wiedziałam co zrobić bo zaczęło się znacząco sypać więc zagipsowałam byle jak tylko co teraz zrobić??? mniej więcej jest załatana tylko gdy dotykam wyżej ścianę czuje pustkę to znaczy tak jakby po prostu się przestrzeń zrobiła i boje się ze jak to tak zostawię to przy delikatnym uderzeniu gdy będzie pomalowane itp itd posypie się po prostu do wielgaśnej dziury więc wolałam by teraz odrazu to zniweczyć niż będzie za późno . Dodam: Ściana wykonana jest z pustaka . Nie wchodzi w grę naprawa przez fachowca czy kogoś tylko mnie więc bardzo proszę o dobrą poradę i mniej więcej gdyby ktoś podał ile to będzie kosztować jakie produkty kupić żeby to tanio wyszło . Bardzo dzienkuję z góry za odpowiedź.
tagi: dziura w ścianie, gips, pustak
dodane 3898 dni temu   |   przez: fresa
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Proszę wziąć młotek murarski, opukując ścianę (wcale nie delikatnie) proszę odkuć każdy element tynku, który się podda, pozostawiając tylko to co nie odpadnie. Proszę się nie przejmować drobnymi uszkodzeniami - łatwo je zlikwidować. Proszę kupić gotową zaprawę tynkarską, na opakowaniu (lub ulotce producenta) będzie instrukcja stosowania wystarczająco dobra, żeby wykonać trwały tynk. Przygotowanie "starej" powierzchni będzie miało istotne znaczenie należy ją odkurzyć, nawilżyć i zagruntować.
dodane 3896 dni temu   |   przez: adam50
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia usługi murarskie na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika fresa w kategorii Naprawy domowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Dziura w ścianie z pustaka. Jak ją załatać?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Naprawy domowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie