Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jakie drzwi są najbezpieczniejsze?

Czy są na rynku jakieś lepsze pod względem bezpieczeństwa drzwi niż gerda? Czy inne firmy produkujące drzwi mają takie samo dobre atesty?
tagi: drzwi, gerda, bezpieczeństwo
dodane 4021 dni temu   |   przez: Rysiek
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
ja polecam drzwi antywłamaniowe firmy Pol-Skone. Mieszkam na parterze w starym bloku, w starej dzielnicy i często zdarzają się u mnie włamania, jednak na szczęście do mnie nikt jeszcze chyba nie "zapukał". Pozdrawiam
dodane 4002 dni temu   |   przez: Andzias
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Dobre drzwi antywłamaniowe stanowią najczęściej komplet w skład, którego wchodzą: skrzydło drzwi, zamek z wkładką oraz odpowiednia futryna. Wykonane są z dwóch płyt drewnianych (sosna, meranti, dąb) lub płyt HDP, wypełnionych wewnątrz płytą stalową (grubość 1,5 mm). Izolację cieplną i akustyczną stanowi wypełnienie z pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej. Posiadają wielopunktowe okucia antywłamaniowe oraz szyby antywłamaniowe o podwyższonej dźwiękochłonności.

Przy wyborze drzwi antywłamaniowych należy pamiętać że nie powinny opierać się dłużej niż 30 minut, aby przy okazji nie utrudniać wejścia do domu ekipom ratowniczym, na wypadek zdarzeń losowych
dodane 3878 dni temu   |   przez: RAFI
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam przez ostatnie kilka lat handlowałem drzwiami. Są jeszcze bardzo dobre drzwi firmy np. Dierre oczywiście atestowane, producentów drzwi o podwyższonej odporności na włamanie jest wielu. Przestrzegam przed drzwiami "ntywłamaniowymi" za 800 do 1300 zł z montażem jakie pojawiają się w ogłoszeniach na klatkach schodowych. Jeżeli ktoś proponuje wkładki patentowe i mówi, że to przecież Gerda proszę pamiętać, że i ta firma ma w ofercie wkładki za 5 zł które nie mają nic wspólnego z bezpieczeństwem.
Zawsze pytajcie o certyfikaty, karty kodowe do kluczy i gwarancję na drzwi z montażem. A i jeszcze bardzo ważna rzecz: montaż: nawet najlepsze drzwi zamontowane tylko na piankę stanowią takie zabezpieczenie jak... :) a proszę mi wierzyć, że i takich "specjalistów" spotkałem.
Pozdrawiam
dodane 3863 dni temu   |   przez: hydromedia
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Rysiek w kategorii Okna i drzwi na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jakie drzwi są najbezpieczniejsze?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Okna i drzwi lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie