Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy 100 tys starczy na wykończenie domu w stanie surowym zamkniętym?

Witam posiadam dom jednorodzinny o powierzchni 136 m http://www.horyzont.com/projekt-domu/pokaz/lawenda_ii/0/174 Dom jest w stanie surowym zamknietym no bez bramy i drzwi wejsciowych :) i elektryka sie własnie robi. Moje pytanie czy 100tys złotych starczy na dokonczenie domu tak aby zamieszkac ????? Bo chcę wziąc kredyt a nie wiem jak mam to obliczyc. Prosze o rade fachowców jak oni to widza z góry dzieki
tagi: dokonczenie budowy
dodane 3826 dni temu   |   przez: mirelka
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Podałeś za mało danych. Np. czy chcesz ogrzewanie podłogowe, czy nie? na podłogach panele czy deska barlinecka? Bez takich rzeczy nikt nie zrobi wyliczenia. Mogę Ci tylko dla obrazu powiedzieć, że mój sąsiad niedawno remontował łazienkę, wymienił wannę, umywalkę, okno, kafelki, zrobił prysznic i zamontował ogrzewanie podłogowe, całość z opłaceniem ekipy remontowej wyniosła go prawie 20 tysięcy więc widzisz jakie to są koszta. Jeśli chcesz materiały chociaż na średnim poziomie to myślę, że 100 tys. to będzie mało.
dodane 3815 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Myślimy ze to już jest wystarczająca suma. W razie czego zawsze można wziąć bezpieczną i szybka chwilówkę. U nas można już otrzymać 5 tys w zaledwie 15 min. Zapraszamy do kontaktu.
dodane 1704 dni temu   |   przez: minicredit
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika mirelka w kategorii Instalacje wewnętrzne na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy 100 tys starczy na wykończenie domu w stanie surowym zamkniętym?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Instalacje wewnętrzne lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie