Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak zrobić piaskownicę?

Mam ochotę zrobić mojej wnusi piaskownicę. Madzia dostała od chrzestnej zestaw małego ogrodnika i teraz ciągle patrzy na dziadka by coś poradził na to.
tagi: piaskownica, plac zabaw, dzieci
dodane 3682 dni temu   |   przez: rollo
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (4):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Piaskownicę można kupić plastikową w markecie. Jeśli jednak dziadek ma więcej czasu to może się postarać o zrobienie samemu piaskownicy drewnianej. Napewno taka będzie bardziej estetycznie wyglądała w ogródku.
dodane 3545 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
W sklepach ogrodniczych można kupić takie niewielkie piaskownice plastikowe, w różnych kształtach. Wystarczy jeszcze kupić piasek i myślę, że wnusia będzie zadowolona. Proszę tylko pamiętać aby również kupić lub zrobić samemu taką osłonkę, która służy do przykrywania piaskownicy,aby chronić ją przed kotami i psami. Pozdrawiam
dodane 3678 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Pewnie wszystko zależy od zaplecza finansowego, ale oszczędzanie na wnusi... Proponuję kupować piasek z atestem Państwowego Zakładu Higieny, a plastikową piaskownicę kupić z przykrywką. Na rynku pełno jest gotowych piaskownic z siedzonkami, z małymi basenikami na wodę, nawet są takie w formie stołu by dzieci nie musiały leżeć w piasku. Estetyczne przykrywki są w formie zabawek uzupełniających plac zabaw.
dodane 3678 dni temu   |   przez: kolarz
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja za grosze kupiłem w sklepie, na wyprzedaży uszkodzony brodzik prysznicowy z akrylu. Pokrowiec dorobiłem sam z kawałka plandeki.
dodane 3661 dni temu   |   przez: MORDIMER
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia akcesoria ogrodowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika rollo w kategorii Ogród na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak zrobić piaskownicę?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogród lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie