Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy ta wiertarka ma udar ??

Witam jestem tutaj nowy i jest to mój pierwszy post więc należało by się przedstawić : Nazywam się Damian Sroczyński i chodze do 1 klasy Technikum Budowlanego . Planuje kupić mojemu tacie prezent na urodziny będzie to wiertarka udarowa, mój budżet jest mały także i sprzęt nie będzie z wysokiej półki. Moje pytanie brzmi czy ta wiertarka naprawde ma udar a jeśli tak to jak go włączyć ? Link podaje poniżęj Dziękuje za odpowiedzi!!! http://www.promoceny.pl/detail/leroy-merlin-wiertarka-udarowa-npe-500-90545/
tagi: Wiertarka,Budownictwo,Narzędzia,Prezent
dodane 3806 dni temu   |   przez: Damian16
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Skoro napisali, że jest to wiertarka udarowa to raczej powinna mieć udar. Z takimi jednak urządzeniami promocyjnymi jest różnie, myślę, że powinieneś przeczytać instrukcję obsługi.
dodane 3804 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
W opisie wiertarki jest napisane: wiercenie/wiercenie z udarem, jednak przy tej klasie urządzeń nie jest to takie pewne. Najlepiej zadzwoń do LM i się upewnij.
dodane 3798 dni temu   |   przez: MORDIMER
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia naprawa sprzętu na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Damian16 w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy ta wiertarka ma udar ??, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie