Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy znacie styropian ACTIVBUD ?

Witajcie, podobno niebawem na rynku polskim ma się pojawić nowy styropian - Activbud, znacie może tą markę ? Podobno jakość jest bardzo OK a cena niższa od Arsanitu. Będę zobowiązany za opinie i pomoc. Nie wiem czy czekać z inwestycją a potrzebuję tego cholerstwa sporo. Uszanowanie, Janek
tagi: activbud, styropian, eps
dodane 3789 dni temu   |   przez: Jan Kowalski
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Faktycznie jest taki styropian na rynku. Słyszałem opinię, że ma jakość na poziomie swisspora ale jest tańszy. Jeden sklep internetowy ma teraz na activbud promocję - http://renowa24.pl/pl/c/ActivBud-Styropian/254 Z tego co widzę, to się opłaca, bo transport jest gratis. Mam nadzieję, że pomoglem.
dodane 3753 dni temu   |   przez: max_remont
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Jan Kowalski w kategorii Izolacje domu na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy znacie styropian ACTIVBUD ?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Izolacje domu lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie