Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Fugi brokatowe czy zwykłe?

Witam! Chciałbym poznać Państwa opinię na temat nowo wprowadzonych( przynajmniej jak dla mnie) fug brokatowych. Dla mnie osobiście są one bardziej funkcjonalne od zwykłych, ponieważ pomagają nie tylko upiększyć łazienkę lecz również małe pomieszczenia zwiększyć optycznie.
tagi: fuga brokatowa
dodane 3863 dni temu   |   przez: bernardmakowski
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Każda nowość wzbudza zainteresowanie. Chociaż fugi brokatowe są na rynku już od dawna to jednak nie zbyt dużo osób robi je u siebie. Jeżeli są dobrze dopasowane do płytek na pewno będą sporym upiększeniem łazienki. Według mnie najlepiej sprawdzają się na dużych płytkach. Powyżej 30x30. Zdecydowanie słabo to wygląda na mozaice. Za dużo wtedy widać tego brokatu. Chociaż oczywiście to kwestia gustu.
dodane 3796 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Takie fugi są już od dawna na rynku, ale to nie ważne. To kwestia gustu czy komuś się podobają czy nie, właściwości mają takie same jak inne fugi. Co do zwiększenia optycznego łazienki się nie zgodzę. Bo niby w jaki sposób fuga ma to zrobić, skoro ma szerokość kilka milimetrów. Trzeba ją odpowiednio dobrać do koloru płytek, według mnie najlepiej sprawdzają się na fugach w brązach.
dodane 3861 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Wyglądają bardzo fajnie tylko w przypadku łazienki nie zapomnij o zabezpieczeniu podłoża przez wilgocią, fugi nie zapewniają 100% szczelności, od siebie mogę polecić folię w płynie, do tego celu nadaje się idealnie: http://megastore.pl/43073,Folia-plynna-Tytan-12kg.html
dodane 3838 dni temu   |   przez: Mortor
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika bernardmakowski w kategorii Ściany i stropy na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Fugi brokatowe czy zwykłe?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ściany i stropy lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie