Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak zrobic izolacje wysokiego podpiwniczenia

witam, chce zrobic w wysokim podpiwniczeniu pomieszczenia mieszkalne. sytuacja wyglada tak, ze przy wiekszych opadach deszczu w jednym miejscu przedostaje mi sie przez mur woda. mam pytanie jak zaizolowac dom i chyba odrazu zrobic to do okola. Musze tez jakos zaizolowac podloge (przede wszystkim od zimna). Mieszkam w terenie nie podmoklym.
tagi: izolacje fundamenty piwnice
dodane 3705 dni temu   |   przez: rafal1234-5
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
A masz ocieplone fundamenty ? Jeśli nie to wystarczy, że je osuszysz, przykleisz styropian, siatkę. Jak zasmarujesz siatkę klejem, przesmaruj jeszcze folią w płynie. Ja u siebie miałem podobny problem. Najpierw jednak musiałem skuć smołę z fundamentów bo to starszy budynek, a że styropian wchodzi w reakcje ze smołą to wolałem nie ryzykować. Przesmarowałem całość klejem, potem styropian (6 cm), siatka i klej. Potem przesmarowałem folią w płynie i przykleiłem jeszcze styropian 2 cm. Te dwa dodatkowe centymetry styropianu były tylko po to, żeby łatwiej położyć płytki elewacyjne, nie miały nic wspólnego z izolacją, chociaż jest przez to większa.
dodane 3682 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Co do izolacji podłogi dobrym rozwiązaniem jest natrysk pianki poliuretanowej - wystarcz 5 cm i masz ocieplenie i hydroizolacje.
dodane 3253 dni temu   |   przez: JacekZebik
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia parkiety i podłogi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika rafal1234-5 w kategorii Izolacje domu na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak zrobic izolacje wysokiego podpiwniczenia, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Izolacje domu lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie