Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jakie jest wasze zdanie o tapetach, zwłaszcza o tapetach do malowania.

Mam w sypialni zwykłą tapetę papierową, to całkowita porażka. Osadza się na niej kurz, ściana nie oddycha, myślę, że to przyczyna mojego kataru i bólu gardła rano.
tagi: tapeta, malowanie, alergia
dodane 3632 dni temu   |   przez: Irmina
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Po względem wizualnym na pewno wygląda to fajnie ale pod warunkiem, że nie jest na wszystkich ścianach bo to już raczej przeżytej. Jak jest pod względem funkcjonalności to trudno powiedzieć.
dodane 2919 dni temu   |   przez: Kornel31
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jest to możliwe. Tapeta papierowa szczególnie jeżeli ma chropowatą strukturę może być źródłem kurzu, grzybów, roztoczy i wszystkiego co nas uczula, do tego ściana nie oddycha. Radzę jak najszybciej jej się pozbyć, zwłaszcza z sypialni. Co do tapet do malowania to fajny sposób na szybkie uzyskanie gładkiej powierzchni przed malowaniem. Łatwo zamaskować drobne pęknięcia i nierówności ściany, do tego jest dużo łatwiejsza w przygotowaniu niż gładź gipsowa. O ile do gładzi trzeba mieć trochę pojęcia i maszyn to przy tapecie do malowania jak się ma trochę smykałki to można samemu spróbować. Łatwo potem ścianę zmyć, a jak tapeta będzie gładka, bez wyszukanej faktury to kurz nie powinien się na niej osadzać. Oczywiście starą tradycyjną tapetę trzeba koniecznie zerwać.
dodane 3630 dni temu   |   przez: Henio
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Tapety to ładny dodatek na ściany, może zmienić całe wnętrze. Tapety do malowania to dobry sposób, aby nanieść nowy kolor na ściany w przypadku, gdy nasze ściany są w złym stanie, a nie chcemy nanosić zbędnych poprawek. Ciekawym rozwiązaniem jest częściowe pokrycie ściany tapetą np. pionowy lub poziomy pas. Warto wybrać taką tapetę, aby kolorystycznie podkreślała i dobrze komponowała się z resztą wnętrza. Jeśli poszukujemy nowego mieszkania wiele ciekawych ofert znajdziemy tu: http://inkomsa.pl/mieszkania-bez-posrednikow.html .
dodane 2867 dni temu   |   przez: inkom
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia tapety ścienne na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Irmina w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jakie jest wasze zdanie o tapetach, zwłaszcza o tapetach do malowania., weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie