Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak zabezpieczyć łazienkę przed wilgocią?

Mam ciągły problem z grzybem w łazience. W rowku między podłogą, a ścianą na kafelkach pojawia się smuga pleśni która ciągle muszę chemicznie czyścić. Podczas czyszczenia odpada mi silikon i w sumie niewiele daje.
tagi: folia w płynie, silikon, grzyb
dodane 3706 dni temu   |   przez: koleś9
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Proponuję spróbować folię w płynie. To ciekawy produkt izolacyjny. Powinien się sprawdzić w tym przypadku.
dodane 3704 dni temu   |   przez: Funek
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jeśli miejsce, na którym wystąpiła pleśń jest stale narażona na bezpośrednie działanie wody, to problem będzie co jakiś czas powracał, mimo stosowania środków chemicznych – będą one po prostu wymywane z podłoża. W łazience nie da się całkowicie wyeliminować wilgoci, ale proponuję w miarę możliwości ograniczyć działanie wody na tę przestrzeń. Jeśli to niewykonalne, to pewnym rozwiązaniem może być przecieranie (co jakiś czas) zawilgoconego miejsca suchą szmatką. Powinien Pan również usunąć pokryty pleśnią silikon, dokładnie osuszyć powierzchnię i jeszcze raz zaaplikować wysokiej jakości silikon, który wykazuje działanie biobójcze. Istotną kwestią jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji i ogrzewania w łazience.
dodane 3669 dni temu   |   przez: e-Rzecznik Śnieżka
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia parkiety i podłogi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika koleś9 w kategorii Izolacje domu na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak zabezpieczyć łazienkę przed wilgocią?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Izolacje domu lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie