Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Kotły Ekowitt

przymierzam się do kupna kotła tej firmy i liczyłbym na szczere opinie i porady, czy warto. wstępnie wybrałem kocioł Ares LUX, i głównie jego jestem ciekawy.
tagi: kocioł kotły ekowitt
dodane 3458 dni temu   |   przez: Jacek35
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
współpracuję jako instalator w tej firmie i szczerze mogę powiedzieć, że warto u nich zamawiać kotły. po prostu porządnie je robią, nie ma tam żadnej fuszerki. ostatnio instalowałem Aresa u klienta, jego obsługa jest dla przeciętnego użytkownika bezproblemowa, wszystko działa automatycznie, obsługa sprowadza się głównie do napełnienia zasobnika i ustawienia temperatury.
dodane 3448 dni temu   |   przez: janek46
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Instalowałem ostatnio ten kocioł u znajomego - pierwsze wrażenie bardzo dobre, kocioł wykonany porządnie, żadna fuszerka, obsługa naprawdę prosta - instalowałem już wcześniej inne modele z Ekowittu i nie słyszałem żadnych negatywnych opinii ani na temat użytkowania, ani na temat awaryjności.
dodane 3398 dni temu   |   przez: karo5656
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja jestem użytkownikiem tego kotła od początku zeszłej jesieni i muszę przyznać, że służy dobrze - podajnik jest uniwersalny, duży wybór opału, ślimak działa bez zarzutu. Do niego mam podłączony panel pokojowy do zdalnego sterowania - świetna opcja.
dodane 3389 dni temu   |   przez: grzegorz32
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia naprawa sprzętu na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Jacek35 w kategorii Ogrzewanie domu i kominki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Kotły Ekowitt, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ogrzewanie domu i kominki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie