Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak wybrać dobrego wykonawcę?

Witam, Wybór odpowiedniego wykonawcy spędza sen z powiek. Co można sprawdzić żeby, mówiąc kolokwialnie, się nie władować. Zawsze trzeba dotrzeć do ludzi, którym ta firma budowała - najlepiej kilku inwestorów. Idealnie by było, gdyby to były osoby znajome. Dobrze by było, gdyby były to inwestycje świeże. Jeśli sprawdzimy tylko stare inwestycje ryzykujemy, że firma zmieniła styl wykonawstwa (z różnych przyczyn: zmiana właściciela lub polityki, kłopoty finansowe, utrata wykwalifikowanej kadry). Warto też sprawdzić starsze inwestycje wtedy dowiemy się o sposobie rozwiązywania reklamacji i jakości prac budowlanych. Jeżeli firma zmieniała często nazwy nawet minimalnie (np. Nosd Line działalność, Nosd Line s.c., Nosd Line sp. z o.o., Nosd Line pl/sw/bis/prim itp.) lub formę prawną, wspólników, miejsce prowadzenia działalności jest to też sygnał ostrzegawczy. Warto w końcu wyszukać w internecie np. \"Nosd Line opinie\". A na koniec warto zaufać swojemu instynktowi, jeżeli mimo twardych faktów coś nami mówi w trzewiach, że to kanał, to darujmy sobie pracę z tą firmą. Może macie jeszcze jakieś inne pomysły na zweryfikowanie firmy?
tagi: wybór wykonawcy, jak wybrać wykonawcę, dobry wykonawca
dodane 3079 dni temu   |   przez: bober16060
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
"dobrych" fachowców jest wielu, prawdziwych o wiele za mało. Tylko poczta pantoflowa pomoże, ale i tak wiadomość musi być świeża, bo fachowcy spoczywaja na laurach
dodane 3009 dni temu   |   przez: bober16060
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
po zobaczeniu wyników pracy danej firmy mozna wybrać dobrze.
dodane 2411 dni temu   |   przez: Wieslaww11
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
dobrego wykonawcy to każdy z nas szuka i co najgrosze problem ten sam jest od lat...
dodane 3038 dni temu   |   przez: 30Majka
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia tynkowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika bober16060 w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak wybrać dobrego wykonawcę?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie