Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Bram-Bud - opinie

Cześć wszystkim potrzebuje waszej pomoc. Stoję przed wyborem firmy, która wykona mi bramę przemysłową z montażem automatyki. Najbardziej odpowiada mi oferta Bram-Bud, Czy podpowiecie cz warto ? :)
tagi: brama, automatyka
dodane 2330 dni temu   |   przez: Wieslaww11
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Mam wielu znajomych, którzy maja własnie firmy i używają bram przemysłowych. Jak robiłem rozpoznanie to widać, że najbardziej zadowoleni są właśnie posiadacze bram z Bram-Bud. Bardzo dobrze izolowane, wpasowane i wykonane według zamówienia. Dodatkowo z 2 letnią gwarancją
dodane 2320 dni temu   |   przez: Amadeuszz32
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Na moje zamówienie wykonywali bramę garażową to nie mam z nimi złych doświadczeń. A wszystko się zgadzało z zamówieniem, które złożyłem. Brama już jest drugi rok nadal kolor trzyma się świetnie, sprężyny również, a całość chodzi bardzo gładko. Grubość jej wynosi 40 mm i jest izolowana pianką poliuretanową o przenikaniu okna drewnianego. Nic tylko się cieszyć z takiego zakupu :)
dodane 2317 dni temu   |   przez: Wojtano43
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Wieslaww11 w kategorii Pozostałe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Bram-Bud - opinie, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Pozostałe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie