Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: 31Tomasz31

firma: brak
punkty fachowca: 5 (+ 5 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez 31Tomasz31 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam

Grubość zależy głównie od tego jakie przeznaczenie pełniła ziemia gdzie ma być zerwany humus. Bo równie dobrze może w ogóle nie występować.


Pozdrawiam.

dodane 4326 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam

Zależy w jakim regionie Polski. W moim regionie a jest nim region uważany za 3 świat to Lubelskie chociaż widać unijne inwestycje. Koszt pomocnika w sezonie ubiegłorocznym był około 10 złoty.

Pozdrawiam.
dodane 4326 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam

Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że tak można zrobić to samemu. Nie miałem wcześniej z tym nic wspólnego poczytałem kupiłem materiał i jazda. Początki były trudne ale jak doszedłem do wprawy po sam położyłem sufit na powierzchni 130m kw. Tylko od razu nie dźwigaj płyt sam. Z wypożyczalni sprzętu budowlanego wypożycz podnośnik płyt super sprawa naprawdę. Najlepiej na kółkach. A jak zrobić i z czego to zależy od konstrukcji do której będzie przymocowany sufit. Może to być konstrukcja samonośna a równie dobrze można położyć płyty na suficie betonowym bądź segmentowym.

Pozdrawiam.
dodane 4326 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam serdecznie.

Co można zrobić samemu powiem że bardzo dużo. Począwszy od izolacji termicznej po wykonanie podwieszanych sufitów. Zależy od umiejętności i dostępu do narzędzi. Jeśli ktoś ma ochotę zrobić podświetlaną ścianę lub wzmocnić posadzkę samemu zapraszam do lektury http://budujemy-bob.blogspot.com/

Pozdrawiam gorąco.
dodane 4326 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam nie ma nic tańszego od drzewa.
sezon grzewczy może kosztować od 2000 do 3000. Jest to uwarunkowane kubaturą mieszkania. Grubości izolacji termicznej na budynku. Oczywiście od systemy pracy wkładu. System nawiewowy czy może z płaszczem wodnym. Więcej korzyści wypływa z płaszcza wodnego. Może ogrzać wnętrza wszystkich pokoi, posadzki i wodę bieżącą.

Zapraszam do lektury http://budujemy-bob.blogspot.com/.

Pozdrawiam gorąco.

Tomasz
dodane 4327 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie