Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: BMB

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez BMB - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moja odpowiedź dla wszystkich zainteresowanych
Męczyliśmy się dosyć długo stosując różne domowe sposoby, zastosowaliśmy chyba z tonę różnych preparatów bez skutku albo z bardzo niewielkim. Aż któregoś pięknego dnia zapchało się na "amen". To, że wydawało nam się, że są rury drożne to tylko złudzenie, po zawołaniu wozu WUKO ale prywatnego bo z przedsiębiorstwa nie mieli dobrych doświadczeń jak u sąsiada wszystko wywaliło do środka kuchni przy próbie odepchania, nie ryzykowali już nawet na naszą odpowiedzialność. Rura była zapchana wielkim twardym czopem którego sami nie bylibyśmy w stanie odetkać nawet do końca swiata. W kuchniach podobno tak często się robi, co kilka lat trzeba poprostu zawołać fachowca który nam pomoże. Teraz cieszymy się super przepływem, pewnie do czasu ,ale teraz wiemy co należy zrobić. U nas ta przyjemność kosztowała stówkę. Pozdrawiam
dodane 3259 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie