Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Magister Tomas

firma: brak
punkty fachowca: 28 (+ 31 / - 3)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Magister Tomas - ostatnio dodane:

 
 
+ -
2 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ja płaciłem 80 zł za godzinę pracy dużej koparki. Do zebrania też miałem około 40 cm, około 25x25 metrów. Praca trwała około 6 godzin.
dodane 4087 dni temu
 
 
+ -
2 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ja płaciłem 6 zł za metr bieżący. W sumie około 400 zł. Kopanie trwało niecałe 3 godziny.
dodane 4087 dni temu
 
 
+ -
2 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
W województwie łódzkim metr sześcienny betonu kosztuje 220-240 zł netto. Godzina pracy pompy to około 250 zł netto. To już z transportem. W niektórych betoniarniach trzeba też płacić za każdy metr sześcienny, który brakuje do pełnej betoniarki (w sumie 9 m3).
U nas wyszło 18 metrów sześciennych i 1,5h pracy pompy.
dodane 4087 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Materac powinien być nie za miękki i nie za twardy. Jeżeli będzie za miękki, wtedy ciężko będzie Ci zmienić pozycję na łóżku - będziesz się za bardzo zapadał. Jeżeli jest za twardy, wtedy krew nie będzie swobodnie krążyć tam, gdzie jest największy nacisk i często będziesz zmieniał pozycję spania. Najlepiej chyba wypróbować taki materac na tydzień, a później wymienić, jeżeli jest zbyt miękki lub twardy. Można tak zrobić na przykład w Ikei.
dodane 4300 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Za duży kontener metalowy wraz z wywozem zapłacisz jakieś 400-500 zł. Są faktycznie firmy, które przyjmują gruz za darmo, ale najczęściej musisz sam go dowieźć, co w przypadku braku odpowiedniego sprzętu jest dużym problemem.
dodane 4314 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie