Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: adikas

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez adikas - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeśli to twoja droga lub współwłasność z innymi działkowcami to jest okej. To że jest polna to nieznaczy, że nie jest dojazdowa. Jeśli nie jesteście właścicielami tej ubitej drogi po której jeździcie i nie ma innej to faktycznie jest problem. My wydzieliliśmy 4m szerokości z naszych działek na drogową i niema problemu.
dodane 4280 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam!
Pracuję trochę w monitoringu. Bosch ma fajną teraz promocję http://www.volta.com.pl/Bosch.pdf

jeżeli szukasz jeszcze taniej to kamery kopółkowe za około 200/300 zł + rejestrator 4we. jakieś 800 ale w niefirmowy sprzęt to raczej nie warto inwestować. Przy przeglądaniu nagrań i online możesz się zacząć denerwować :)
dodane 4280 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie