Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: tomtom

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez tomtom - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ceny transportu mebli i ogólnie usług transportowych zależą od wielkości miasta oraz od dystansu na jaki chcesz przewieźć: zazwyczaj w granicach 40-70zł za godzine, przy dłuższych dystansach transport wyjdzie taniej (za km), najlepiej zadzwonić do kilku firm transportowych, oferujących przeprowadzki np tutaj: transport przeprowadzki i porównać ceny - wtedy masz pewność że nie przepłacisz.
dodane 4245 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
to zależy, meble nowe są dosyć drogie, więc czasem warto rozejrzeć się, poczytać ogłoszenia z meblami używanymi i wierz mi , że można natrafić na meble używane w naprawdę dobrym stanie, także ja bym raczej polecał meble używane - wielokrotnie sam kupowałem takie i do tej pory jestem zadowolony
dodane 4245 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie