Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: AgatA

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez AgatA - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Szczerze mówiąc my też mamy kocioł Zębca. Zerknij sobie u nich na stronie - mają świetnie opisane specyfikacje i na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim wymaganiom.
dodane 4174 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mam nadzieję, że tu jeszcze zaglądasz, bo chyba mam coś dla Ciebie! Filmiki na pewno są przydatne, ale tak sobie myślę... skoro zależy Ci, aby być na bieżąco, to dlaczego by nie pójść po wiedzę prosto do ekspertów z Miasteczko Akademia Murowania SILKA YTONG? Słyszałeś o tym?
Nie wiem skąd jesteś, więc konkretu nie podam, ale na akademiamurowania.pl znajdziesz listę miast i terminów. Filmiki zresztą tam też są. Mojemu bratu bardzo się tam spodobało :)
dodane 4237 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie