Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Magdalena

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Magdalena - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
To czy warto inwestować w coś takiego to zależy od wielu czynników. Po pierwsze jak często się sprząta, bo jeśli rzadko, to raczej nie ma potrzeby instalowania odkurzacza centralnego, ale jeśli często (są ludzie, którzy odkurzają nawet kilka razy w tygodniu !!!), to wtedy faktycznie może się opłaca. Poza tym, fajnie mieć centralny odkurzacz i nie latać z odkurzaczem, który ciągle się przewraca (a jak leży na brzuchu to nie ciągnie i źle się odkurza) i nie przepinać ciągle kabla - bo w domu są duże przestrzenie i na pewno kabel w 1 kontakcie nie starczy na cały dom. Z drugiej strony to tak dziwnie jak w każdym pomieszczeniu w ścianie czai się podstępny odkurzacz centralny gotowy w kilka sekund do odkurzania. Ogólnie rzecz biorąc, jak ktoś jest brudasem i nie sprząta, to wtedy nie potrzebuje żadnego odkurzacza. A dla czystolubnych jak najbardziej.
dodane 3739 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Pieca na olej opałowy w ogóle nie opłaca się montować, bo olej jest bardzo drogi, a przynajmniej dużo droższy od innych form opału, bardziej opłaca się palić ekogroszkiem, a najbardziej to oczywiście gazem.
dodane 4008 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie