Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: KMB projekt

firma: KMB projekt
punkty fachowca: 1 (+ 2 / - 1)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez KMB projekt - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Problem zawilgocenia obiektów budowlanych w dzisiejszych czasach jest zauważalny na każdym kroku. Większość oznak pogorszenia stanu budynku pojawia się w zaawansowanym stadium i nie da się ich usunąć domowymi sposobami - nagrzewanie pomieszczeń lub miejsc zawilgoconych. Wilgoć w obiektach budowlanych jest nie tylko niebezpieczna dla budowli - wilgoć znacznie wpływa na wytrzymałość betonu (w przypadku złego uszczelnienia betonu lub zastosowania złej mieszanki), szczególnie w sezonach zimowych gdzie temperatury sięgają nawet -30 stopni Celsjusza. Nawet przy temperaturach na poziomie dużo mniejszym beton jest narażony na destrukcyjne działanie wody - rozprężanie betonu. Zawilgocenie powoduje często pojawianie się grzybów i pleśni na ścianach domów i mieszkań - trzeba pamiętać, że grzyby ścienne są zagrożeniem dla zdrowia dorosłego człowieka a w szczególności dzieci. Najczęściej powodują długie przeziębienia czy alergie. Przy wszystkich oznakach zawilgocenia budynku najważniejsze jest jak najszybsze usunięcie wilgoci i osuszenie pomieszczeń zlecając to profesjonalnej i wyspecjalizowanej firmie w tym zakresie - KMB Projekt

zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem:
tel.kom: 510 767 041
email: biuro@kmb-projekt.pl
dodane 4145 dni temu
 
 
+ -
1 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Specjalizujemy się w technologii związanej z osuszaniem budynków. Naszą ambicją i celem jest utrzymanie się na europejskim poziomie jakości w zakresie stosowanych technik.
Naszą preferencyjną działalnością jest osuszanie i izolacja przeciwwilgociowa. Wykonujemy również drenaże, odgrzybianie, zabezpieczanie budynków, pomiary wilgotności na terenie Warszawy i okolic oraz całego kraju.
Doświadczenie w dziedzinie osuszania i izolacji przeciwwilgociowych oraz drenaży zdobywamy od ponad 4 lat. Mimo niezbyt długiej działalności, opanowaliśmy metody do najmniejszego szczegółu i wciąż doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności. Wykonując nasze prace stosujemy zaawansowane technologie przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.
Aby lepiej i skutecznej sprostać wymaganiom Klientów w zakresie wykonywanych usług, szukamy nowych i sprawdzonych dostawców materiałów oraz poznajemy i wdrażamy nowe technologie.

Dla KMB Projekt każda praca jest tak samo ważna i dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązania, służąc radą i swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt:
tel.kom: 510 767 041
email: biuro@kmb-projekt.pl
dodane 4183 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie