Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: eRzecznik Adam Sztabach

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 10 (+ 10 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez eRzecznik Adam Sztabach - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panie roli3026 wełna może posiadać ślady wypalonych znaczników, jednak produkt nie jest fabrycznie nacinany. Jeżeli zakupił ją Pan w hurtowni powinien Pan ją zwrócić. Co do grubości izolacji najlepszym rozwiązaniem jest położenie wełny 30 cm, czyli 20 cm między krokwie i 10 cm pod nimi. Taki system zapewni Panu brak możliwości powstania mostków termicznych oraz najlepsze zaoszczędzenie energii.
Chętnie odpowiem na inne pytania

Pozdrawiam
Adam Sztabach
eRzecznik firmy Knauf Insulation
dodane 4013 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Może Pan wybrać pomiędzy TP 112 o współczynniku przewodzenia ciepła 0,039 grubość 10 cm oraz TP 115 o współczynniku 0,037 również 10 cm. Są to produkty najbardziej polecane do zastosowania systemu dwuwarstwowego.
dodane 4043 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Tak oczywiście podaje link do certyfikatów
http://www.knaufinsulation.pl/pl/documents/overview/certyfikaty
cennik
http://www.knaufinsulation.pl/pl/doc...erview/cenniki
oraz oferta
http://www.knaufinsulation.pl/pl/oferta-0

Najważniejszym certyfikatem jaki otrzymał produkt jest Eurofins GOLD wydawany przez niezależne laboratoria. Oznacza to, że wełna w 0,000% reaguje z powietrzem w pomieszczeniu. Technologia ECOSE to wolna od formaldehydu biotechnologia łączenia włókien bazujących na naturalnych komponentach. Wykorzystywane są szybko odnawialne surowce zamiast ropopochodnych substancji chemicznych.
dodane 4048 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam,
na rynku dostępna jest ekologiczna wełna mineralna firmy Knauf Insulation produkowana w technologii ECOSE. Produkt nie zawiera takich substancji jak formaldehyd, akryl oraz fenol. Łatwiejsza jest także w montażu, ponieważ nie pyli się, nie mamy uczucia swędzenia oraz jest bezzapachowa.
Chętnie odpowiem na inne pytania

Pozdrawiam
dodane 4063 dni temu
 
 
+ -
2 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam,
na rynku dostępna jest ekologiczna wełna mineralna produkowana w technologii ECOSE przez firmę Knauf Insulation. Wełna mimo swoich ekologicznych zalet- nie zawiera substancji takich jak formaldehyd, akryl oraz fenol, posiada naturalny brązowy kolor oraz jest łatwiejsza i przyjemniejsza w dotyku- posiada takie same właściwości a nawet lepsze co tradycyjna wełna. Jest to jedyna taka wełna na rynku potwierdzona otrzymanymi certyfikatami.
dodane 4076 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie