Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Marecki

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 6 (+ 6 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Marecki - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
a jak takie urządzenie połączyć ze zbiornikiem gazu płynnego (gaz będzie od amerigas wraz z wydzierżawionym zbiornikiem)?
dodane 3789 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Franek, odgrzebałem Twój temat, bo właśnie rozważałem taką samą opcję, bo jednak zbiornik podziemny lepiej się prezentuje niż naziemny. Tylko, że u mnie nie da się zakopać zbiornika głęboko, więc zdecyduję się na zbiornik zakopcowany. Między innymi Amerigas takie proponuje, czekam właśnie na ich ofertę. A na co Ty w końcu postawiłeś? Jak się sprawdza zakopana butla?
dodane 3915 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
To zależy jaki chcesz osiągnąć efekt. Przemalować się pewnie da, tylko dobry grunt potrzebny, no i zostanie struktura. A jak chcesz na gładko to możesz skuć i zrobić od nowa, a możesz też wygładzić to co masz gładzią, tylko porządnie oczyść ścianę, zagruntuj i wygładź np. c-45 cekola, na to dajesz farbę i gotowe.
dodane 4198 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Tu masz fajny filmik o robieniu wzoru/ faktury ściennej z tynku gipsowego Cekol (pokazane produkty, co i jak po kolei zrobić):
http://www.youtube.com/watch?v=ahZovNdqK9w
dodane 4274 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Rób spokojnie! Cekol C-45 to dobra gładź, nie będzie się nic kruszyć. Tylko najpierw wyczyść dobrze ścianę, jeżeli masz starą farbę, która odchodzi łatwo, to ją zeskrob, potem przeciągnij ścianę gruntem. Myślę, że łatwiej będzie Ci robić ten wzór z kimś, bo cekol szybko zasycha i możesz mieć problem z ewentualnym poprawieniem błędów, a tak w dwie osoby to pójdzie sprawniej.
dodane 4335 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie