Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Lesiu

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 5 (+ 5 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Lesiu - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Dokładnie, papiaki to gwoździe do papy :-)
Z główką dużej średnicy.
Są papiaki skręcane - stosowane do desek i papiaki zwykłe proste - stosowane do płyty (OSB, MFP, QSB) Można takie kupić w www.mluksus.pl
dodane 4046 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Każdy producent gontu zaleca kładzenie papy podkładowej pod swoje produkty natomiast są pewne przypadki gdzie producent dopuszcza położenie gontu na gołe deski bądź płytę to pewnie zależy od spadku jeśli spadek jest duży to pewnie nie ma takiej potrzeby. Oczywiście dotyczy to gontów laminowanych tak zwanych dwuwarstwowych takie gonty produkuje firma IKO, Owens Corning i GAF z tego co wiem w 2012 będzie też robić je firma Technonicol. Jednym z najlepszych dystrybutorów tych produktów jest firma mluksus z Bełchatowa.
dodane 4048 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Wydaje mi się, że warto zainteresować się gontami bitumicznymi ze względu na ich cenę i łatwość w montażu. Warto podkreślić, iż wybór materiału na pokrycie dachowe zależy również stopnia skomplikowania dachu. Jeśli chodzi o gonty to polecam firmę mluksus z okolic Bełchatowa. Jeśli chodzi o blachę to polecam wyroby firmy Bratex, dachówki ceramicznej nie znam.
dodane 4048 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zastanów się nad gontem bitumicznym daje fajny efekt na dachu, poza tym jest lekki i w dodatku można go spokojnie położyć samemu przy odrobinie wysiłku. Ja zastanawiałem się nad blachodachówką ale w Bełchatowie w firmie zajmującej się sprzedażą pokryć dachowych, przekonali mnie do gontu. Rzeczywiście okazało się, że wyszedłem na tym nawet kilka tysięcy taniej, a pozostałe pełne paczki mogłem oddać. Osobiście polecałbym gont bitumiczny.
Pozdrawiam
dodane 4053 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Cześć
Pewnie już poradziłeś sobie z tym problemem o którym pisałeś. Jedyne to mogę Ci odpisać to czy masz wentylowany dach? Pomiędzy pokryciem głównym a ociepleniem musi być szczelina przez którą będzie cyrkulowało powietrze. Jeśli tego nie ma to klapa, może też być tak, że membrana paro przepuszczalna została zamontowana odwrotnie. Albo zamontowałeś wełnę bezpośrednio na płytę. Generalnie przy dobrze wykonanym dachu nie powinno być problemów. Może robił to ktoś kto nie do końca miał pojęcie.
Ja montowałem dach samemu przy pomocy firmy mluksus z Bełchatowa, z tego co mi powiedzieli to dach mam wykonany jakby to robił prawdziwy dekarz. Jestem zadowolony bo udało mi się trochę zaoszczędzić.
Pozdrawiam
Lechu
dodane 4053 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie