Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Kris54

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Kris54 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Zielone domy są od lat znane w Skandynawii, głównie w Norwegii. To sposób na dach który jest zarówno ekologiczny, jak i energooszczędny i tani. W Polsce jest dużo firm które w swojej ofercie mają projekty i realizację takich dachów.
dodane 3680 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Parowanie okien w łazience to kwestia wentylacji. Są również okna z wbudowanymi wentylatorami. Do tego proponuję był grzejnik był zamontowany w łazience tak by cyrkulacja powietrza obejmowała okno.
dodane 3865 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jak dla mnie to obydwa się nadają, c10 jest elastyczny, c11 wysokoelastyczny. Jeżeli kleisz tradycyjne płytki, to wystarczy Ci c10, c11 jest lepszy przy płytkach cięższych i większych.
dodane 3984 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie